Batman-gitara Picassa

Zwycięska Oferta: 700

Autor: Michał Rzecznik, Mazol

Metoda: Kolaż, Tusz

Rok: 2014

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Oryginalna ilustracja-kolaż przedstawiająca kubistyczny wizerunek Batmana autorstwa Michała Rzecznika z okazji projektu linii upominków VIP wykorzystujących motywy zainspirowane dziełami sztuki utraconej przez Polskę w czasie II wojny światowej – w tym przypadku obrazem “Gitara” P. Picasso. Projekt realizowany w 2014 roku w ramach galerii ArtKomiks.pl dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współudziale Instytutu Adama Mickiewicza.

Praca na odwrociu sygnowana i datowana.