Szczekając na Godota, numer 7 (Katarzyna Kozyra)

Autor: Michał Rzecznik, Mazol

Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela

Rozmiar planszy: 15 x 15 cm

Wydawnictwo: Lampa

Oryginalny rysunek autorstwa Michała Rzecznika z grupy „Maszin” drukowany w magazynie „Lampa” w formie pasku komiksowego do serii „Szczekając na Godota„. Pasek nr 7, odnoszący się do głośnego projektu aktualnie tworzącej polskiej artystki, Katarzyny Kozyry pt. “Piramida zwierząt“, do realizacji którego artystka osobiście wybrała zwierzęta, które zostały zabite i wypchane na potrzeby realizacji instalacji.

Praca sygnowana i datowana; dodatkowo sygnatury na odwrociu.

2018-09-14 12:00Rozpoczęcie licytacji