Szczekając na Godota, numer 6 (Henryk Stażewski)

Autor: Michał Rzecznik, Mazol

Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela

Wymiary: 15 x 15 cm

Wydawnictwo: Lampa

Oryginalny rysunek autorstwa Michała Rzecznika z grupy „Maszin” drukowany w magazynie „Lampa” w formie pasku komiksowego do serii „Szczekając na Godota„. Pasek nr 6, przywołujący twórczość Henryka Stażewskiego – malarza związanego z kierunkami awangardowymi, przedstawiciela konstruktywizmu, który w swojej twórczości poświęcił się abstrakcji geometrycznej.

Praca sygnowana i datowana; dodatkowo sygnatury na odwrociu.

2018-09-14 12:00Rozpoczęcie licytacji