Autor: Michał Rzecznik, Mazol
Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela
Wymiary: 15 x 15 cm
Wydawnictwo: Lampa
Oryginalny rysunek autorstwa Michała Rzecznika z grupy „Maszin” drukowany w magazynie „Lampa” w formie pasku komiksowego do serii „Szczekając na Godota„. Pasek nr 6, przywołujący twórczość Henryka Stażewskiego – malarza związanego z kierunkami awangardowymi, przedstawiciela konstruktywizmu, który w swojej twórczości poświęcił się abstrakcji geometrycznej.
Praca sygnowana i datowana; dodatkowo sygnatury na odwrociu.