Autor: Maciej Filip Wiśniowski, FIL
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Bazgrolle
Oryginalna plansza (rysunek niebieską kredką i tuszem) autorstwa FIL-a do komiksu „BART” #1 wydanego w 2013 roku w ramach autorskiego wydawnictwa komiksów niezależnych Bazgrolle. Praca przedstawia planszę wykorzystującą motyw zaczerpnięty ze znanej rzeźby współcześnie tworzącego artysty, Damienia Hirsta – “Na miłość boską” (org. For the Love of God, 2007 r.). Oryginał to platynowy odlew ludzkiej czaszki pokryty diamentami, który został wystawiona po raz pierwszy w londyńskiej galerii White Cube 1 czerwca 2007 roku, a następnie sprzedany za 50 mln funtów – przez co uchodzi za najdroższe dzieło sztuki sprzedane za życia twórcy.
Praca sygnowana i datowana.