Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 500 zł
Autor: Rafał Skwierawski
Metoda: Tusz
Rok: 2014
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Oryginalna plansza w postaci jednoplanszowego komiksu z puentą autorstwa Rafała Skwierawskiego ISK-a.
Praca wykorzystuje jeden z najbardziej znanych tematów amerykańskiego malarstwa „Nocnych jastrzębi” autorstwa Edwarda Hoppera. Oryginalny obraz po kilku miesiącach od ukończenia został nabyty przez Art Institute of Chicago za sumę trzech tysięcy dolarów i znajduje się tam do dzisiaj.
Plansza sygnowana i datowana na odwrociu.