Zwykłe pospolite muchy (Edward Hopper)

Zwycięska Oferta: 500

Autor: Rafał Skwierawski

Metoda: Tusz

Rok: 2014

Wymiary: 21 x 29,5 cm

Oryginalna plansza w postaci jednoplanszowego komiksu z puentą autorstwa Rafała Skwierawskiego ISK-a.

Praca wykorzystuje jeden z najbardziej znanych tematów amerykańskiego malarstwa „Nocnych jastrzębi” autorstwa Edwarda Hoppera. Oryginalny obraz po kilku miesiącach od ukończenia został nabyty przez Art Institute of Chicago za sumę trzech tysięcy dolarów i znajduje się tam do dzisiaj.

Plansza sygnowana i datowana na odwrociu.

2018-09-23 11:02500 w***z
2018-09-14 12:00Rozpoczęcie licytacji