Autor: Maciej Filip Wiśniowski, FIL
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Bazgrolle
Oryginalna plansza (rysunek niebieską kredką i tuszem) autorstwa FIL-a do komiksu „BART” #1 wydanego w 2013 roku w ramach autorskiego wydawnictwa komiksów niezależnych Bazgrolle. Praca przedstawia planszę portretująca samych autorów komiksu – FIL-a i XNDR-a – rozprawiających o inwestowaniu w sztukę ;)
Plansza sygnowana i datowana przez autora.