Autor: Michał Rzecznik, Mazol
Metoda: Tusz
Wymiary: 14 x 9 cm
Oryginalny dwukadrowy komiks w formie paska komiksowego z serii “Nieśmieszne rysunki” (jeden z pierwszych z tego cyklu, który doczekał się już setek innych realizacji).
Praca nawiązuje do słynnego obrazu “Guernica” Pabla Picasso.
Sygnowany i datowany przez autora.