Guernica: O nie! To mój mąż! (Pablo Picasso)

Autor: Michał Rzecznik, Mazol

Metoda: Tusz

Rozmiar planszy: 14 x 9 cm

Oryginalny dwukadrowy komiks w formie paska komiksowego z serii “Nieśmieszne rysunki” (jeden z pierwszych z tego cyklu, który doczekał się już setek innych realizacji).

Praca nawiązuje do słynnego obrazu “Guernica” Pabla Picasso.

Sygnowany i datowany przez autora.

2018-09-14 12:00Rozpoczęcie licytacji