Autor: Maciej Filip Wiśniowski, FIL
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Bazgrolle
Oryginalna plansza (rysunek niebieską kredką i tuszem) autorstwa FIL-a do komiksu „BART” #1 wydanego w 2013 roku w ramach autorskiego wydawnictwa komiksów niezależnych Bazgrolle. Praca przedstawia planszę wykorzystująca jeden z najbardziej znanych tematów amerykańskiego malarstwa “Nocnych jastrzębi” autorstwa Edwarda Hoppera. Oryginalny obraz oo kilku miesiącach od ukończenia został nabyty przez Art Institute of Chicago za sumę trzech tysięcy dolarów i znajduje się tam do dzisiaj.
Plansza sygnowana i datowana.