Szczekając na Godota, numer 9 (Wilhelm Sasnal)

Autor: Michał Rzecznik, Mazol

Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela

Rozmiar planszy: 15 x 15 cm

Wydawnictwo: Lampa

Oryginalny rysunek autorstwa Michała Rzecznika z grupy “Maszin” drukowany w magazynie “Lampa” w formie pasku komiksowego do serii “Szczekając na Godota“. Pasek nr 9, odnoszący się do jednego z najznakomitszych aktualnie tworzących artystów polskich, Wilhelma Sasnala.

Praca sygnowana i datowana; dodatkowo sygnatury na odwrociu.

2018-09-14 12:00Rozpoczęcie licytacji