Autor: Michał Rzecznik, Mazol
Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela
Wymiary: 15 x 15 cm
Wydawnictwo: Lampa
Oryginalny rysunek autorstwa Michała Rzecznika z grupy “Maszin” drukowany w magazynie “Lampa” w formie pasku komiksowego do serii “Szczekając na Godota“. Pasek nr 9, odnoszący się do jednego z najznakomitszych aktualnie tworzących artystów polskich, Wilhelma Sasnala.
Praca sygnowana i datowana; dodatkowo sygnatury na odwrociu.