Autor: Tyto Alba
Rok: 2004
Wymiary: 23 x 31,5 cm
Wydawnictwo: Astiberri
Oryginalny rysunek autorstwa jednego z aktualnie najbardziej aktywnych twórców komiksów hiszpańskiej nowej fali, Tyto Alby, przedstawiający malującą postać Fridy Kahlo. Powstał przy okazji prac autora nad biograficznym albumem komiksowym “La Casa Azul” (wydawnictwo Astiberri 2014), wielokrotnie nagradzanym w Hiszpanii, który przyniósł Albie rozpoznawalność także poza krajem.
Praca sygnowana i datowana przez autora.