Invitation to Hell, s. 40 (Sandro Botticelli)

Licytacja zakończona

Stan: Nowy

Autor: Nik Guerra

Metoda: Ołówek, Tusz

Wymiary: 29,5 x 42 cm

Oryginalna plansza komiksowa (rysunek ołówkiem i tuszem) z motywem św. Sebastiana do debiutanckiego komiksu autorstwa włoskiego rysownika Nika Guerry, “Invitation to Hell” (Ed. Mondo Bizzarro Press, 2002), który to ukazał się od razu na rynku międzynarodowym, gdzie zdobył uznanie i zbudował pozycję autora, specjalizującego się od tego czasu w opowieściach erotycznych w stylu noir.

Praca tematycznie nawiązuje do słynnego przedstawienia św. Sebastiana, obrazu autorstwa Sandro Botticelliego.

Guerra na swoim koncie ma blisko 50 opublikowanych albumów oraz współpracę z magazynami o tematyce komiksu erotycznego, w tym: seria “Magenta“, publikacje w “X Comics”, “Sizzle”, udział w antologiach “I Classici dell’Erotismo” oraz “Blokes Tomb of Horror“, a także artbooki – “Magenta, Noir Fatale“, “Undressed. A Gallery of Fetish Wear” i inne.

Guerra od 2006 roku regularnie wystawia swoje prace – do tej pory brał udział w 30+ indywidualnych wystawach, m.in. rok rocznie w ramach Lucca Comics and Games. Jego oryginały – głównie ilustracje w stylu pin-up – regularnie pojawiają się na aukcjach we włoskich domach aukcyjnych, gdzie z miejsca znajdują nabywców; czasem również w Hiszpanii oraz we Francji. Oryginalne plansze jednak nadal są rynkową rzadkością.

MASZ PYTANIE? ZNAJDŹ PODOBNĄ PRACĘ KUP PRACĘ W GALERII

Historia Licytacji

Licytacja została zakończona

Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.
2018-09-14 12:00Rozpoczęcie licytacji

Pin It on Pinterest