Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 700 zł
Autor: Michał Rzecznik, Mazol
Metoda: Kolaż, Tusz
Rok: 2014
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Oryginalna ilustracja-kolaż przedstawiająca kubistyczny wizerunek Batmana autorstwa Michała Rzecznika z okazji projektu linii upominków VIP wykorzystujących motywy zainspirowane dziełami sztuki utraconej przez Polskę w czasie II wojny światowej – w tym przypadku obrazem “Gitara” P. Picasso. Projekt realizowany w 2014 roku w ramach galerii ArtKomiks.pl dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współudziale Instytutu Adama Mickiewicza.
Praca na odwrociu sygnowana i datowana.