Prosiacek X, strona tytułowa

Zwycięska Oferta: 600

Metoda: Kolaż, Ołówek, Tusz

Rok: 2011, 2012

Rozmiar planszy: 29,5 x 41 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu

Oryginał projektu strony tytułowej do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Prosiacek X“, wydanego nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu w 2012 roku.

Rysunek księdza trzymającego pistolet oraz liternictwo naklejone na sklejone ze sobą dwie kartki koloru czarnego. W dolnej części praca sygnowana oraz datowana przez autora. Na odwrociu dodatkowe notatki.

2019-03-22 12:34600 m***************z
2019-03-22 12:00Rozpoczęcie licytacji