Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 600 zł
Metoda: Kolaż, Ołówek, Tusz
Rok: 2011, 2012
Wymiary: 29,5 x 41 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Oryginał projektu strony tytułowej do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Prosiacek X“, wydanego nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu w 2012 roku.
Rysunek księdza trzymającego pistolet oraz liternictwo naklejone na sklejone ze sobą dwie kartki koloru czarnego. W dolnej części praca sygnowana oraz datowana przez autora. Na odwrociu dodatkowe notatki.