Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 700 zł
Rok: 1994, 2003
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu, Niezależne, Prosiacek Publishing
Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) do jednoplanszowej krótkiej formy komiksowej pt. „Jak zarobić pierwsze 5 tysięcy złotych?” opublikowanej pierwotnie w autorskim niezależnym wydaniu „Prosiacek 7” (Prosiacek Publishing, 1994), a potem w zbiorczej edycji „Bajki Urłałckie – stare i nowe” (Kultura Gniewu, 2003).
Praca sygnowana i datowana przez autora. Na odwrociu odręczne notatki.