Prosiacek 7, Jak zarobić pierwsze 5 tysięcy złotych?, z serii: Bajki Urłałckie

Zwycięska Oferta: 700

Rok: 1994, 2003

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu, Niezależne, Prosiacek Publishing

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) do jednoplanszowej krótkiej formy komiksowej pt. „Jak zarobić pierwsze 5 tysięcy złotych?” opublikowanej pierwotnie w autorskim niezależnym wydaniu „Prosiacek 7” (Prosiacek Publishing, 1994), a potem w zbiorczej edycji „Bajki Urłałckie – stare i nowe” (Kultura Gniewu, 2003).

Praca sygnowana i datowana przez autora. Na odwrociu odręczne notatki.