Cierń w koronie #2. Klucz, okładka tylna

Metoda: Akryl, gwasz, Technika mieszana, Tusz

Rok: 2004

Rozmiar planszy: 11 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu

Oryginalna ilustracja stanowiąca projekt tyłu okładki autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak, pt. “Cierń w koronie” część #2 “Klucz“, który został wydany w 2004 roku nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu.

Praca sygnowana i datowana na odwrociu; dodatkowo notatki bibliograficzne ołówkiem.

2019-03-22 12:00Rozpoczęcie licytacji