Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 650 zł
Rok: 2001, 2003
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. „Cierń korony” część #1 „Objawienia i omamy”, strona 30 typu splash (kadr pełnostronicowy). Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu w 2003 roku.
Rysunek na kalce przyklejony do karty formatu A4. Na odwrociu odręczne notatki autora; praca sygnowana i datowana.