Cierń w koronie #1. Objawienia i omamy, strona 30

Zwycięska Oferta: 650

Rok: 2001, 2003

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. „Cierń korony” część #1 „Objawienia i omamy”, strona 30 typu splash (kadr pełnostronicowy). Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Kultura Gniewu w 2003 roku.

Rysunek na kalce przyklejony do karty formatu A4. Na odwrociu odręczne notatki autora; praca sygnowana i datowana.