Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-03-22 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Metoda: Marker, Ołówek, Tusz
Rok: 1999
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pasażer
Oryginalna plansza do autorskiego, utrzymanego w konwencji punkowej komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. „Blixa i Żorżeta” #2, strona 18. Sama plansza składa się z się z czterech sklejonych ze sobą pasków. Każdy pasek sygnowany i datowany przez autora.
Na odwrociu odręczne notatki + dodatkowa sygnatura autora wraz z datą 1999 u dołu planszy.