Blixa i Żorżeta #2, strona 18

Metoda: Marker, Ołówek, Tusz

Rok: 1999

Rozmiar planszy: 29,5 x 42 cm

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pasażer

Oryginalna plansza do autorskiego, utrzymanego w konwencji punkowej komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. „Blixa i Żorżeta” #2, strona 18. Sama plansza składa się z się z czterech sklejonych ze sobą pasków. Każdy pasek sygnowany i datowany przez autora.

Na odwrociu odręczne notatki + dodatkowa sygnatura autora wraz z datą 1999 u dołu planszy.

2019-03-22 12:00Rozpoczęcie licytacji