Będziesz smażyć się w piekle, okładka do “Ziniol” #54

Rok: 2016

Rozmiar planszy: 42 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu, Ziniol

Oryginał okładki (rysunek ołówkiem i tuszem) do “Ziniol” #54 (wrzesień 2018); ilustracja promocyjna komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak “Będziesz smażyć się w piekle” uznanego przez kapitułę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowe za Najlepszy Komiks Roku. Prawa do ekranizacji komiksu zostały sprzedane.

Praca sygnowana i datowana (prawy dolny róg); na odwrociu odręczne notatki bibliograficzne wykonane przez autora.

2019-03-22 12:00Rozpoczęcie licytacji