Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-03-22 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Rok: 2016
Wymiary: 42 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu, Ziniol
Oryginał okładki (rysunek ołówkiem i tuszem) do “Ziniol” #54 (wrzesień 2018); ilustracja promocyjna komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak “Będziesz smażyć się w piekle” uznanego przez kapitułę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowe za Najlepszy Komiks Roku. Prawa do ekranizacji komiksu zostały sprzedane.
Praca sygnowana i datowana (prawy dolny róg); na odwrociu odręczne notatki bibliograficzne wykonane przez autora.