Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-03-22 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Rok: 1994
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Niezależne, Prosiacek Publishing
Oryginalny projekt okładki (rysunek ołówkiem i tuszem) do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Prosiacek 7. Bajki Urłałckie“, wydanego nakładem niezależnej inicjatywy Prosiacek Publishing (1994).
Praca sygnowana i datowana przez autora; na odwrociu dodatkowe notatki.