Prosiacek 7, okładka

Rok: 1994

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Niezależne, Prosiacek Publishing

Oryginalny projekt okładki (rysunek ołówkiem i tuszem) do autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Prosiacek 7. Bajki Urłałckie“, wydanego nakładem niezależnej inicjatywy Prosiacek Publishing (1994).

Praca sygnowana i datowana przez autora; na odwrociu dodatkowe notatki.

2019-03-22 12:00Rozpoczęcie licytacji