Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-03-22 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Rok: 2016
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Oryginalna ilustracja przygotowana jako projekt drukowany do torbach płóciennych dla wydawnictwa Kultura Gniewu; część kampanii promocyjnej autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Będziesz smażyć się w piekle” uznanego przez kapitułę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowe za Najlepszy Komiks Roku. Prawa do ekranizacji komiksu zostały sprzedane.
Rysunek sygnowany i datowany przez autora (lewy dolny róg); na odwrociu odręczne notatki autora oraz narysowany pentagram.