Będziesz smażyć się w piekle, ilustracja na torbę

Rok: 2016

Rozmiar planszy: 29,5 x 42 cm

Wydawnictwo: Kultura Gniewu

Oryginalna ilustracja przygotowana jako projekt drukowany do torbach płóciennych dla wydawnictwa Kultura Gniewu; część kampanii promocyjnej autorskiego komiksu Krzysztofa Owedyka vel Prosiak pt. “Będziesz smażyć się w piekle” uznanego przez kapitułę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowe za Najlepszy Komiks Roku. Prawa do ekranizacji komiksu zostały sprzedane.

Rysunek sygnowany i datowany przez autora (lewy dolny róg); na odwrociu odręczne notatki autora oraz narysowany pentagram.

2019-03-22 12:00Rozpoczęcie licytacji