Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-10-12 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Jakub Martewicz
Rok: 2012
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Agata Jaczun Management
Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) autorstwa Jakuba Martewicza do komiksu “Zmora” część 2, strona 18. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa autorskiego Agata Jaczun Management – zarówno w formie papierowej, jak i w formie elektronicznej (jako jeden z pierwszych polskich komiksów).
“Zmora” #2 to kolejna część historii o słowiańskim demonie, który zawsze dopada swoje ofiary. Nigdy nie pozostawia śladów ani świadków. Podczas gdy policja jest bezsilna, zagadkę okrutnych morderstw próbuje rozwikłać młoda etnolog, Monika. Kto powinien się bać, a kto może spać spokojnie? O tym w najnowszym numerze „Zmory”.
Praca sygnowana i datowana przez autora.