Zmora #2, strona 18

Autor: Jakub Martewicz

Rok: 2012

Rozmiar planszy: 29,5 x 42 cm

Wydawnictwo: Agata Jaczun Management

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) autorstwa Jakuba Martewicza do komiksu „Zmora” część 2, strona 18. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa autorskiego Agata Jaczun Management – zarówno w  formie papierowej, jak i w formie elektronicznej (jako jeden z pierwszych polskich komiksów).

„Zmora” #2 to kolejna część historii o słowiańskim demonie, który zawsze dopada swoje ofiary. Nigdy nie pozostawia śladów ani świadków. Podczas gdy policja jest bezsilna, zagadkę okrutnych morderstw próbuje rozwikłać młoda etnolog, Monika. Kto powinien się bać, a kto może spać spokojnie? O tym w najnowszym numerze „Zmory”.

Praca sygnowana i datowana przez autora.

2018-10-12 12:00Rozpoczęcie licytacji