Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-10-12 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Maciej Filip Wiśniowski, FIL
Rok: 2015
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Bazgrolle
Oryginalna okładka (rysunek kredką i tuszem) do pierwszej części komiksu z serii “Breaslau Savage“, wydania I z maja 2015 roku.
Praca sygnowana i datowana.