Breslau Savage, okładka

Autor: Maciej Filip Wiśniowski, FIL

Rok: 2015

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Bazgrolle

Oryginalna okładka (rysunek kredką i tuszem) do pierwszej części komiksu z serii „Breaslau Savage„, wydania I z maja 2015 roku.

Praca sygnowana i datowana.

2018-10-12 12:00Rozpoczęcie licytacji