Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-10-12 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Jakub Martewicz
Rok: 2011
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Agata Jaczun Management
Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) autorstwa Jakuba Martewicza do komiksu “Henryk Kaydan” #6, strona 21. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa autorskiego Agata Jaczun Management w roku 2011 – zarówno w formie papierowej, jak i w formie elektronicznej (jako jeden z pierwszych polskich komiksów).
W szóstym numerze serii “Henryk Kaydan” znajdziecie 2 historie: reperkusje dramatycznych wydarzeń trylogii Odliczanie oraz kolejną część misji bohaterów Projektu X. Szybkie tempo wydarzeń, walka z czasem i niespodziewane decyzje bohaterów HK nie pozwolą Wam nawet na chwilę wytchnienia. Zaskakujące zakończenie historii oraz informacje-niespodzianki otworzą nowy rozdział przygód HK!
Praca sygnowana i datowana przez autora.