Henryk Kaydan #6, strona 17

Autor: Jakub Martewicz

Rok: 2011

Rozmiar planszy: 29,5 x 42 cm

Wydawnictwo: Agata Jaczun Management

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) autorstwa Jakuba Martewicza do komiksu „Henryk Kaydan” #6, strona 21. Sam komiks ukazał się nakładem wydawnictwa autorskiego Agata Jaczun Management w roku 2011 – zarówno w  formie papierowej, jak i w formie elektronicznej (jako jeden z pierwszych polskich komiksów).

W szóstym numerze serii „Henryk Kaydan” znajdziecie 2 historie: reperkusje dramatycznych wydarzeń trylogii Odliczanie oraz kolejną część misji bohaterów Projektu X. Szybkie tempo wydarzeń, walka z czasem i niespodziewane decyzje bohaterów HK nie pozwolą Wam nawet na chwilę wytchnienia. Zaskakujące zakończenie historii oraz informacje-niespodzianki otworzą nowy rozdział przygód HK!

Praca sygnowana i datowana przez autora.

2018-10-12 12:00Rozpoczęcie licytacji