Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-10-12 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Łukasz Kowalczuk
Wymiary: 21 x 59,5 cm
Wydawnictwo: Niezależne
Oryginalna okładka (rysunek niebieską i czerwoną kredką oraz tuszem) do zbiorowego komiksu pt. “Szlamzin” wydanego w 2018 roku w ramach wydawnictwa niezależnego. Prac autorstwa Łukasza Kowalczuka, twórcy Szlam Festu. W zbiorze ukazały się m.in. historie rysowane przez takich autorów jak: Kowalczuk, Anna Krztoń, Zavka, Melon i innych.
Praca sygnowana i datowana.