Szlamzin, okładka

Autor: Łukasz Kowalczuk

Rozmiar planszy: 21 x 59,5 cm

Wydawnictwo: Niezależne

Oryginalna okładka (rysunek niebieską i czerwoną kredką oraz tuszem) do zbiorowego komiksu pt. „Szlamzin” wydanego w 2018 roku w ramach wydawnictwa niezależnego. Prac autorstwa Łukasza Kowalczuka, twórcy Szlam Festu. W zbiorze ukazały się m.in. historie rysowane przez takich autorów jak: Kowalczuk, Anna Krztoń, Zavka, Melon i innych.

Praca sygnowana i datowana.

2018-10-12 12:00Rozpoczęcie licytacji