Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-10-12 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Weronika Banasińska
Metoda: Akwarela, Kredka, Ołówek
Rok: 2000
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Niezależne
Strona pierwsza typu splash tytułowy z krótkiej formy komiksowej autorstwa Weroniki Banasińskiej pt. “Woda“. Praca sygnowana przez autorkę.