Woda, strona 1

Autor: Weronika Banasińska

Metoda: Akwarela, Kredka, Ołówek

Rok: 2000

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Niezależne

Strona pierwsza typu splash tytułowy z krótkiej formy komiksowej autorstwa Weroniki Banasińskiej pt. „Woda„. Praca sygnowana przez autorkę.

2018-10-12 12:00Rozpoczęcie licytacji