Wsola, strona 2 z: Ołtsajders #3: Jeźdźcy Walhalli

Autor: Paweł Gierczak, Gierek

Rozmiar planszy: 29,5 x 21 cm

Wydawnictwo: Kameleon

Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) autorstwa Pawła Gierczaka ps. Gierek do komiksu z serii „Ołtsajders” część „Jeźdźcy Walhalli„, s. 2 epizodu „Wsola„, typu splash. Sam komiks ukazał się drukiem w ramach wydawnictwa Robert Zaręba w 2017 roku.

Praca sygnowana i datowana.

2018-10-12 12:00Rozpoczęcie licytacji