Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-10-12 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Paweł Gierczak, Gierek
Wymiary: 29,5 x 21 cm
Wydawnictwo: Kameleon
Oryginalna plansza (rysunek ołówkiem i tuszem) autorstwa Pawła Gierczaka ps. Gierek do komiksu z serii „Ołtsajders” część „Jeźdźcy Walhalli„, s. 1 epizodu „Road to Hell„, typu splash. Sam komiks ukazał się drukiem w ramach wydawnictwa Robert Zaręba w 2017 roku.
Praca sygnowana i datowana.