Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-05-31 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Jakub Rebelka
Metoda: tempera
Rok: 2005, 2007
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Timof i Cisi Wspólnicy
Oryginalna plansza (praca wykonana techniką tempera na kartonie) do komiksu “Likwidator. Alternative” część 2, stron 49. Komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy w 2007 roku.
Autorem pracy jest Jakub Rebelka, uznany ilustrator i autor komiksów oraz okładek, pracujący m.in. dla czołowych wydawnictw na świecie: Marvel, Boom! Studios, IDW Publishing i innych.
Praca sygnowana i datowana.