Likwidator. Alternative #2, strona 49

Autor: Jakub Rebelka

Metoda: tempera

Rok: 2005, 2007

Wymiary: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Timof i Cisi Wspólnicy

Oryginalna plansza (praca wykonana techniką tempera na kartonie) do komiksu “Likwidator. Alternative” część 2, stron 49. Komiks ukazał się nakładem wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy w 2007 roku.

Autorem pracy jest Jakub Rebelka, uznany ilustrator i autor komiksów oraz okładek, pracujący m.in. dla czołowych wydawnictw na świecie: Marvel, Boom! Studios, IDW Publishing i innych.

Praca sygnowana i datowana.

2019-05-31 12:00Rozpoczęcie licytacji