Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-05-31 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Olga Wróbel
Metoda: Kredka, Ołówek
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Centrala
Wyjątkowa okazja biorąc pod uwagę, że praktycznie prac Olgi Wróbel nie ma na rynku, a dodatkowa autorka w ostatnim czasie stroni od rysowania nowych komiksów i to pomimo faktu, że prace jej znajdują się w państwowych kolekcjach, jak chociażby w kolekcji muzeum POLIN.
Oryginalna plansza typu splash z biograficznej krótkiej formy komiksowej pt. “Rosół” opublikowanej w dwujęzycznej antologii komiksu kobiecego pt. “Krew / Blood“, wydanej nakładem wydawnictwa Centrala (Londyn 2018).
Praca sygnowana i datowana przez autorkę. Sprzedana w 2017 roku na aukcji charytatywnej “2 aukcja dla Domu” zorganizowanej przez Fundację Dom Autysty.