Rosół, strona 2 z: Krew

Autor: Olga Wróbel

Metoda: Kredka, Ołówek

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Centrala

Wyjątkowa okazja biorąc pod uwagę, że praktycznie prac Olgi Wróbel nie ma na rynku, a dodatkowa autorka w ostatnim czasie stroni od rysowania nowych komiksów i to pomimo faktu, że prace jej znajdują się w państwowych kolekcjach, jak chociażby w kolekcji muzeum POLIN.

Oryginalna plansza typu splash z biograficznej krótkiej formy komiksowej pt. “Rosół” opublikowanej w dwujęzycznej antologii komiksu kobiecego pt. “Krew / Blood“, wydanej nakładem wydawnictwa Centrala (Londyn 2018).

Praca sygnowana i datowana przez autorkę. Sprzedana w 2017 roku na aukcji charytatywnej “2 aukcja dla Domu” zorganizowanej przez Fundację Dom Autysty.

2019-05-31 12:00Rozpoczęcie licytacji