Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-05-31 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Berenika Kołomycka
Metoda: Akryl, Ołówek
Rok: 2010
Wymiary: 29,5 x 42 cm
Wydawnictwo: Taurus Media
Oryginalna praca autorstwa Bereniki Kołomyckiej do komiksu „Wykolejeniec„, s. 36. Sam komiks ukazał się w 2010 roku nakładem wydawnictwa Taurus Media.
Praca malowana – akryl na kartonie; sygnowana i datowana ołówkiem.