Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-03-08 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Piotr Białczak
Metoda: Marker, Ołówek, Tusz
Rok: 2012, 2013
Wymiary: 30 x 42 cm
Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
Oryginalna okładka (rysunek ołówkiem, tuszem i markerem) autorstwa Piotra Białczaka do komiksu „Psychopoland„ wydanego nakładem Wydawnictwa Komiksowego w 2013 roku.
Praca z wyraźnymi odniesieniami do cyberpunku; sygnowana i datowana przez autora.