Psychopoland, plansza 8

Autor: Piotr Białczak

Metoda: Marker, Ołówek, Tusz

Rok: 2011, 2013

Rozmiar planszy: 42 x 59,5 cm

Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe

Oryginalna plansza autorstwa Piotra Białczaka do komiksu „Psychopoland„, plansza nr 8. Sam komiks ukazał się nakładem Wydawnictwa Komiksowego w 2013 roku.

Praca wyjątkowego formatu 42 x 59,5 cm, składa się z dwu osobnych arkuszy – górny zawiera dwa rzędy kadrów, dolna karta zawiera pozostałe dwa rzędy. Dzięki temu wyjątkowo szczegółowa w warstwie ilustracyjnej. Sygnowana i datowana.

2019-03-08 12:00Rozpoczęcie licytacji