Psychopoland, okładka

Autor: Piotr Białczak

Metoda: Marker, Ołówek, Tusz

Rok: 2012, 2013

Rozmiar planszy: 30 x 42 cm

Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe

Oryginalna okładka (rysunek ołówkiem, tuszem i markerem) autorstwa Piotra Białczaka do komiksu „Psychopoland„ wydanego nakładem Wydawnictwa Komiksowego w 2013 roku.

Praca z wyraźnymi odniesieniami do cyberpunku; sygnowana i datowana przez autora.

2019-03-08 12:00Rozpoczęcie licytacji