Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-03-08 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Piotr Białczak
Metoda: Marker, Ołówek, Tusz
Rok: 2011, 2013
Wymiary: 42 x 59,5 cm
Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
Oryginalna plansza autorstwa Piotra Białczaka do komiksu „Psychopoland„, plansza nr 27 typu half-splash. Sam komiks ukazał się nakładem Wydawnictwa Komiksowego w 2013 roku.
Praca wyjątkowego formatu 42 x 59,5 cm, składa się z dwu osobnych arkuszy. Dzięki temu wyjątkowo szczegółowa w warstwie ilustracyjnej. Sygnowana i datowana.