Szanowny, okładka

Zwycięska Oferta: 2 000

Autor: Wojciech Stefaniec

Metoda: Akryl, Akwarela, gwasz, Kolaż

Rok: 2008

Rozmiar planszy: 21 x 59,5 cm

Wydawnictwo: Timof i Cisi Wspólnicy

Wyjątkowa oryginalna okładka wykonana w technice mieszanej (głównie malarskiej) autorstwa Wojciecha Stefańca do komiksu wg scenariusza Bartosza Sztybora pt. “Szanowny“. Sam komiks ukazał się w 2008 roku w ramach wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy.

Wyjątkowo niestandardowy a zarazem okazały format – 21 x 59,5 cm. Praca składa się z dwu sklejonych ze sobą kartonów oraz naklejonego na środku elementu wraz z typografią tytułu. Sygnowana na odwrociu.

2018-07-07 16:072 000 w***z
2018-07-06 12:00Rozpoczęcie licytacji