Szanowny, komplet okładek (przód i tył)

Autor: Wojciech Stefaniec

Metoda: Akryl, Akwarela, gwasz, Kolaż

Rok: 2008

Wymiary: 21 x 59,5 cm

Wydawnictwo: Timof i Cisi Wspólnicy

Komplet dwu oryginalnych prac do okładki (przód i tył) wykonanej w technice mieszanej (głównie malarskiej) autorstwa Wojciecha Stefańca do komiksu wg scenariusza Bartosza Sztybora pt. “Szanowny“. Sam komiks ukazał się w 2008 roku w ramach wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy.

Wyjątkowo niestandardowy a zarazem okazały format obu prac: 21 x 59,5 cm. Każda z prac składa się z dwu sklejonych ze sobą kartonów oraz naklejonego na środku elementu wraz z typografią tytułu – w przypadku okładki przedniej – bądź pozbawionych elementów typograficznych – w przypadku pracy do okładki tylnej. Obie prace sygnowane.

2020-10-09 12:00Rozpoczęcie licytacji