Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-10-09 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Wojciech Stefaniec
Metoda: Akryl, Akwarela, gwasz, Kolaż
Rok: 2008
Wymiary: 21 x 59,5 cm
Wydawnictwo: Timof i Cisi Wspólnicy
Komplet dwu oryginalnych prac do okładki (przód i tył) wykonanej w technice mieszanej (głównie malarskiej) autorstwa Wojciecha Stefańca do komiksu wg scenariusza Bartosza Sztybora pt. “Szanowny“. Sam komiks ukazał się w 2008 roku w ramach wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy.
Wyjątkowo niestandardowy a zarazem okazały format obu prac: 21 x 59,5 cm. Każda z prac składa się z dwu sklejonych ze sobą kartonów oraz naklejonego na środku elementu wraz z typografią tytułu – w przypadku okładki przedniej – bądź pozbawionych elementów typograficznych – w przypadku pracy do okładki tylnej. Obie prace sygnowane.