Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-10-09 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Marco Turini
Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela
Rok: 1997
Wymiary: 23,5 x 33,5 cm
Komplet czterech plansz (rysunki ołówkiem, tuszem i akwarelą) tworzących pełną historię opublikowaną we włoskim magazynie erotycznym “Selen” #20 (1997 r.), s. 39-42.
Prace przepełnione tańcem i muzyką.
Każda z czterech stron sygnowana przez autora, Marco Turini.
Marco Turini to włoski artysta komiksowy, od 2010 roku mieszkający w Pradze w Czechach. Pracował dla największych wydawców komiksów na świecie, takich jak Marvel Comics, DC Comics, Top Cow, IDW, Heavy Metal Magazine, Titan Publishing, Avatar Press, Star Comics i innych, a także jako concept artist przy pracach nad produkcją gier komputerowych.
W 2016 roku wziął udział w projekcie polskiego komiksu “Solidarność – Wrocław” (Ośrodek “Pamięć i Przyszłość”).