Streaptease con Sorpresa, (kompletna historia, komplet czterech plansz)

Autor: Marco Turini

Metoda: Ołówek, Tusz i akwarela

Rok: 1997

Wymiary: 23,5 x 33,5 cm

Komplet czterech plansz (rysunki ołówkiem, tuszem i akwarelą) tworzących pełną historię opublikowaną we włoskim magazynie erotycznym “Selen” #20 (1997 r.), s. 39-42.

Prace przepełnione tańcem i muzyką.

Każda z czterech stron sygnowana przez autora, Marco Turini.

Marco Turini to włoski artysta komiksowy, od 2010 roku mieszkający w Pradze w Czechach. Pracował dla największych wydawców komiksów na świecie, takich jak Marvel Comics, DC Comics, Top Cow, IDW, Heavy Metal Magazine, Titan Publishing, Avatar Press, Star Comics i innych, a także jako concept artist przy pracach nad produkcją gier komputerowych.

W 2016 roku wziął udział w projekcie polskiego komiksu “Solidarność – Wrocław” (Ośrodek “Pamięć i Przyszłość”).

2020-10-09 12:00Rozpoczęcie licytacji