Start Wars (gold, 30/33)

Autor: Ryca

Rok: 2019

Wymiary: 15,5 x 15,5 cm

Oryginalny custom bootleg toys autorstwa najbardziej rozpoznawalnego na amerykańskiej scenie bootlegowej europejskiego artysty, Brytyjczyka ukrywającego się pseudonimem RYCA pt. “Start Wars” w wersji złotej – wersja limitowana, numer tej to 30/33.

Praca jest ukłonem artysty wobec z okazji 10-lecia debiutu na scenie bootlegowej postacią ukrzyżowanego stormtroopera z 2009 roku. Tym razem ukazały się wersja standard (biały stormtrooper na krzyżu wydany w ramach DKE w nakładzie 50 egzemplarzy) oraz wersja złota wydana w nakładzie 33 egzemplarzy i sprzedawana bezpośrednio przez artystę. Cały nakład rozszedł się w przeciągu jednego wieczoru.

Rozmiar karty: 15,5 x 15,5 cm; figurka: ok. 10 cm. Praca sygnowana i datowana na odwrociu.

UWAGA: wersja gold pokryta jest farbą z 23 karatowym złotem. Karta ręcznie wykonana w technice sitodruku.

2020-05-08 12:00Rozpoczęcie licytacji