Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2020-05-08 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Ryca
Rok: 2019
Wymiary: 15,5 x 15,5 cm
Wydawnictwo: DKE
Oryginalny custom bootleg toys autorstwa najbardziej rozpoznawalnego na amerykańskiej scenie bootlegowej europejskiego artysty, Brytyjczyka ukrywającego się pseudonimem RYCA pt. “Start Wars” w edycji standardowej przygotowanej dla amerykańskiego wydawcy DKE – wersja limitowana, numer tej to 13/50.
Praca jest ukłonem artysty wobec z okazji 10-lecia debiutu na scenie bootlegowej postacią ukrzyżowanego stormtroopera z 2009 roku.
Rozmiar karty: 15,5 x 15,5 cm; figurka: ok. 10 cm. Praca sygnowana i datowana na odwrociu.