Reksio, 36

Licytacja zakończona

Stan: Nowy

Autor: Lechosław Marszałek

Metoda: farby emulsyjne na folii celuloidowej

Rok: 1967-1990

Wymiary: 28 x 23 cm

Wydawnictwo: Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej

Oryginalna ręcznie malowana folia celuloidowa do kultowej polskiej produkcji serialu animowanego pt. “Reksio“, według pomysłu i według scenariusza Lechosława Marszałka, folia nr 36.

***

“Wszystkie odcinki serialu Reksio produkowane do roku 1971 były kręcone przez Lechosława Marszałka. Nie miały czołówki, informacje o produkcji serialu były wstawiane w określonym momencie na początku odcinka. Czołówka została wprowadzona w roku 1972 w odcinku Reksio strażak. Od tego czasu produkcja odcinków zwiększyła się ze względu na osiągnięcie przez serial popularności. W tej serii powstały 52 odcinki, kręcone przez następujących reżyserów: Lechosława Marszałka, Józefa Ćwiertnię, Edwarda Wątora, Romualda Kłysa, Mariana Cholerka oraz Halinę Filek-Marszałek. Ostatni odcinek serii, wyprodukowany w roku 1986, nosił tytuł Reksio i mrówki.

W roku 1987 powstał cykl serialu pt. Reksio i ptaki. Nad odcinkami pracowali Ryszard Lepióra, Lechosław Marszałek, Romuald Kłys oraz Andrzej Flettner. Cykl ten ma 13 odcinków. Łącznie wyprodukowano 65 odcinków z przygodami Reksia.” – Wikipedia

MASZ PYTANIE? ZNAJDŹ PODOBNĄ PRACĘ KUP PRACĘ W GALERII

Historia Licytacji

Licytacja została zakończona

Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.
2018-11-16 12:00Rozpoczęcie licytacji

Pin It on Pinterest