Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2018-11-16 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Nikodem Cabała
Metoda: Technika mieszana
Rok: 2014
Wymiary: 34 x 50 cm
Oryginalna ilustracja (rysunek ołówkiem) przedstawiająca interpretację wg Nikodema Cabały do obrazu „Gitara” P. Picasso. Praca powstała z okazji projektu linii upominków VIP wykorzystujących motywy zainspirowane dziełami sztuki utraconej przez Polskę w czasie II wojny światowej – w tym wspomnianego obrazu Picassa. Projekt realizowany w 2014 roku w ramach galerii ArtKomiks.pl dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współudziale Instytutu Adama Mickiewicza.
Duży rozmiar: 34 x 50 cm. Praca sygnowana i datowana przez autora.