Regurgitated Ideas (limitowany, sygnowany)

Zwycięska Oferta: 1150

Autor: Peter Goral, Killer Bootlegs

Rok: 2014

Wymiary: 16,5 x 21,5 cm

Polowałem na tą pracę od 5 lat, w zasadzie od chwili gdy ukazała światło dzienne, dając jej autorowi – Peterowi Goralowi – nominację do najważniejszej nagrody w branży czyli Designer Toy Awards, i gdy tylko doszła do mnie wiadomość, że “Regurgitated Ideas” pojawiło się w sprzedaży, wszystkie prace zostały sprzedane. Teraz, po pięciu latach, udało się w końcu zdobyć ten wyjątkowo rzadki bootleg, i to od razu w dwu egzemplarzach – jeden zasilił moją prywatną kolekcję, drugi właśnie może zasilić Twoją kolekcję.

Praca wykonana z mlecznego silikonu, pokryta farbą, która z czasem skruszała w kilku miejscach (ubytki widoczne na zdjęciu) bądź jest w trakcie kruszenia – niestety przez dobór materiału, z którego praca została wykonana dotyczyło to całej edycji; widoczne podmalowanie.

Wersja limitowana (wielkość edycji nieznana), sygnowana przez autora na odwrociu.