Gra planszowa o wzruszeniu (oryginał + autorski wydruk)

Autor: Mikołaj Tkacz

Metoda: Marker, Ołówek, Wydruk

Rok: 2011

Rozmiar planszy: 15,5 x 8 cm, 45 x 32 cm

Komplet składający się z autorskiego wydruku pracy pt. “Gra planszowa o wzruszeniu” autorstwa Mikołaja Tkacza oraz oryginalnego rysunku wewnętrznej, centralnej części planszy (cienkopis na kartce). Prace w oczywisty sposób nawiązują do planszy niezwykle popularnej gry planszowej fantasy “Talizman” (wersja polska także jako “Magia i Miecz“).

Wydruk na gładkim kartonie, na marginesach widoczne uszkodzenia, nie wpływającego jednak na samą pracę; rozmiar: 45 x 32 cm. Na odwrociu wydruku sygnatura artysty tytuł i data. W przypadku rysunku na odwrociu opis “Środkowa część gry planszowej o wzruszeniu“, podpis Mikołaj Tkacz i data 2011; rozmiar: 15,5 x 8 cm.

2019-05-24 12:00Rozpoczęcie licytacji