Just Another Shitty Bootleg Toy (3/5)

Autor: Pendragon

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Oryginalny custom bootleg toys autorstwa artysty meksykańskiego pochodzenia, na co dzień żyjącego i tworzącego w Niemczech, Pendragon.

Praca pod tytułem „Just Another Shitty Bootleg Toy„, bardzo charakterystyczna dla jego twórczości bazującej na odniesieniach do Star Wars. Edycja limitowana do 5 sztuk (ta to 3/5). Na odwrociu numerowana, datowana i sygnowana. Rozmiary kartonika: 21 x 29,5 cm; rozmiar figurki ok. 10 cm. Widoczny poziomy ślad po zagięciu tekturki.

2019-02-01 12:00Rozpoczęcie licytacji