Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-02-01 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Pendragon
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Oryginalny custom bootleg toys autorstwa artysty meksykańskiego pochodzenia, na co dzień żyjącego i tworzącego w Niemczech, Pendragon.
Praca pod tytułem „Just Another Shitty Bootleg Toy„, bardzo charakterystyczna dla jego twórczości bazującej na odniesieniach do Star Wars. Edycja limitowana do 5 sztuk (ta to 3/5). Na odwrociu numerowana, datowana i sygnowana. Rozmiary kartonika: 21 x 29,5 cm; rozmiar figurki ok. 10 cm. Widoczny poziomy ślad po zagięciu tekturki.