Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 500 zł
Autor: Pendragon
Wymiary: 22,5 x 30 cm
Oryginalny custom bootleg toys autorstwa artysty meksykańskiego pochodzenia, na co dzień żyjącego i tworzącego w Niemczech, Pendragon. Wyjątkowo atrakcyjnych rozmiarów – kartonik: 22,5 x 30 cm, figurka: ok. 14 cm.
Praca pod tytułem „The Silhoutte of Water Amphibian Man„. Edycja limitowana do 10 sztuk (ta to 10/10). Na odwrociu numerowana, datowana i sygnowana.