The Silhoutte of Water Amphibian Man (10/10)

Zwycięska Oferta: 500

Autor: Pendragon

Rozmiar planszy: 22,5 x 30 cm

Oryginalny custom bootleg toys autorstwa artysty meksykańskiego pochodzenia, na co dzień żyjącego i tworzącego w Niemczech, Pendragon. Wyjątkowo atrakcyjnych rozmiarów – kartonik: 22,5 x 30 cm, figurka: ok. 14 cm.

Praca pod tytułem „The Silhoutte of Water Amphibian Man„. Edycja limitowana do 10 sztuk (ta to 10/10). Na odwrociu numerowana, datowana i sygnowana.

2019-02-01 15:49500 j***********o
2019-02-01 12:00Rozpoczęcie licytacji