Anthony Lister (15/25)

Licytacja zakończona

Stan: Nowy

Metoda: Custom Bootleg Toys

Rok: 2017

Wymiary: 15 x 22,5 cm

Wydawnictwo: DKE

Anthony Lister (rocznik 1979) to czołowy reprezentant australijskiego street-artu od lat tworzący w USA. Doceniany we współczesnym artworldzie, któremu poświęcono dokument emitowany na platformie Netflix pt. “Widzieliście Listerów?” (2017). Jego prace były wystawiane w takich galeriach jak m.in.: Urban Spree Gallery w Berlinie, Robert Fontaine Gallery w Miami, Allouche Gallery w Nowym Jorku, Olsen Gallery w Sydney czy Black Art Projects w Melbourne, a także w galeriach w Japonii, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Włoszech. Jego twórczość była omawiana na łamach takich magazynów jak: Juxtapoz, Vogue, WoosterCollective, Highsnobiety.

Uznany za jednego z 50 najlepszych australijskich artystów wszechczasów. Jego prace znajdują się w tak renomowanych kolekcjach jak: National Gallery of Australia, David Roberts Collection, TVS Partnership, Brand & Slater Architects, Brisbane Grammar School, BHP Collection oraz Art Bank Australia.

Tutaj w artystycznym obiekcie wykonanym i pomalowanym w całości przez niego, stanowiącym jego autoportret, a wydanym w nakładzie limitowanym 25 egzemplarzy (numer tego to 15) przez DKE w ramach edycji przygotowanej na San Diego Comic Con w 2017 roku.

Rozmiar karty z odręczną sygnaturą artysty wykonaną farbami: 15 x 22,5 cm; rozmiar autorskiej rzeźby ok. 9,5 cm. Na podeszwie prawego buta figurki umieszczony numer.

MASZ PYTANIE? ZNAJDŹ PODOBNĄ PRACĘ KUP PRACĘ W GALERII

Historia Licytacji

Licytacja została zakończona

Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.
2021-04-23 12:00Rozpoczęcie licytacji

Pin It on Pinterest