Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2021-04-23 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Olga Wróbel
Wymiary: 21 x 29,5 cm
Wydawnictwo: Korporacja Ha!art
Oryginalna plansza komiksowa do jednoplanszowej historii opublikowanej w serii “Ha!artoons. Wróbel rysuje książki (26)” na stronie wydawnictwa Korporacja Ha!art. Praca nawiązuje do jednej z najsłynniejszych prac polskiej artystki konceptualnej Natalii LL “Sztuka konsumpcyjna“, która to praca w 1976 r. znalazła się na okładce międzynarodowego pisma „Flash art”. Sama artystka w 1977 r. została stypendystką Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku.
Na planszy została przedstawiona scena, który dzieje się między samą autorką, Olgą Wróbel, a je córką.
Plansza sygnowana i datowana.