Mamo?! Co robi ta pani? (Natalia LL)

Autor: Olga Wróbel

Rozmiar planszy: 21 x 29,5 cm

Wydawnictwo: Korporacja Ha!art

Oryginalna plansza komiksowa do jednoplanszowej historii opublikowanej w serii “Ha!artoons. Wróbel rysuje książki (26)” na stronie wydawnictwa Korporacja Ha!art. Praca nawiązuje do jednej z najsłynniejszych prac polskiej artystki konceptualnej Natalii LL “Sztuka konsumpcyjna“, która to praca w 1976 r. znalazła się na okładce międzynarodowego pisma „Flash art”. Sama artystka w 1977 r. została stypendystką Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku.

Plansza sygnowana i datowana.

2018-09-14 12:00Rozpoczęcie licytacji