Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-08-16 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Lucio Parrillo
Metoda: olej na płótnie
Wymiary: 23,5 x 33,5 cm
Wydawnictwo: Marvel
Estymacja: 20 000- 28 000 zł
Absolutnie fenomenalna okładka jednego z aktualnie najwybitniejszych artystów komiksowych Lucio Parillo, wykonana techniką malarską (olej na płótnie) stanowiącą powrót legendy pośród superbohaterów – Wolverine – do uniwersum Marvela, serii komiksowej pt. “Return of Wolverine” część #1; okładka typu variant cover. Sam komiks ukazał się w 2018 roku.
Praca na płótnie, sygnowana. Dodatkowo certyfikat autentyczności wystawiony przez Parillo.
Sprzedawana praca jest bez ramy.