Licytacja się nie powiodła, ponieważ nikt nie zalicytował.2019-08-16 12:00 | Rozpoczęcie licytacji |
Autor: Dominique Leblanc
Metoda: Tusz
Rok: 1989
Wymiary: 13,5 x 22 cm
Wydawnictwo: Model-Peltex
Oryginalna plansza komiksowa autorstwa jednego z najważniejszych autorów na scenie frankofońskiego komiksu niezależnego, pomysłodawcy i redaktora naczelnego wpływowego w środowisku undergroundowym i artystycznym zinu „Model-Peltex” ukazującego się we Francji i Szwajcarii, Dominique’a Leblanc.
Praca naklejona na kartkę formatu A4; sygnowana i datowana.
Sprzedawana praca jest bez ramy.