Petite histoire sans clés

Autor: Dominique Leblanc

Metoda: Tusz

Rok: 1989

Rozmiar planszy: 13,5 x 22 cm

Wydawnictwo: Model-Peltex

Oryginalna plansza komiksowa autorstwa jednego z najważniejszych autorów na scenie frankofońskiego komiksu niezależnego, pomysłodawcy i redaktora naczelnego wpływowego w środowisku undergroundowym i artystycznym zinu „Model-Peltex” ukazującego się we Francji i Szwajcarii, Dominique’a Leblanc.

Praca naklejona na kartkę formatu A4; sygnowana i datowana.

Sprzedawana praca jest bez ramy.

2019-08-16 12:00Rozpoczęcie licytacji