Return of Wolverine #1, okładka

Autor: Lucio Parrillo

Metoda: olej na płótnie

Rozmiar planszy: 23,5 x 33,5 cm

Wydawnictwo: Marvel

Estymacja: 20 000- 28 000 zł

Absolutnie fenomenalna okładka jednego z aktualnie najwybitniejszych artystów komiksowych Lucio Parillo, wykonana techniką malarską (olej na płótnie) stanowiącą powrót legendy pośród superbohaterów – Wolverine – do uniwersum Marvela, serii komiksowej pt. “Return of Wolverine” część #1; okładka typu variant cover. Sam komiks ukazał się w 2018 roku.

Praca na płótnie, sygnowana. Dodatkowo certyfikat autentyczności wystawiony przez Parillo.

Sprzedawana praca jest bez ramy.

2019-08-16 12:00Rozpoczęcie licytacji