Data | Stawka | UżytkownikKto | Auto |
Zwycięska Oferta: 600 zł
Autor: Jack Teagle
Wymiary: 30 x 42 cm
Oryginalna klimatyczna ilustracja autorstwa brytyjskiego ilustratora i autora komiksów niezależnych, współpracującego m.in. z polskimi twórcami związanymi z wydawnictwem Bazgrolle, Jacka Teagle.
Rysunek formatu A3. Sygnowany i datowany przez autora.